No Record Yet

İletmek İstedikleriniz

Kapı Pencere Kilit Sistemleri Aksesuarlarının tasarımı, üretimi, pazarlama & satışı ve satış sonrası hizmeti veren Akpen Plastik Pencere Aks. Nak. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak;Hedefimiz;  

- Yasal mevzuata uygunluk çerçevesinde çevreye olan olumsuz etkileri minimum düzeye indirmek,faaliyetlerimiz sırasında oluşan katı, sıvı ve gaz atıklarımızı azaltıcı önlemler almak, tekrar kullanım/geri kazanım uygulatmak veya uygun şekilde bertaraf edilmelerini sağlamaktır.

- Doğal kaynakların korunması için enerji ve ham maddeler uygun teknolojilerle ve tasarruflu şekilde kullanılarak sürekli iyileştirme sağlanacaktır. Faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkileri en aza indirebilmek için gereken önlemleri almak, işimizin ayrılmaz bir parçası olacaktır.

- Amaçlarımızı, doğaya ve çevreye zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde, yasalara uygun olarak yerine getirmektir.- Her bölüm, kendi operasyonları ile ilgili olarak gerekli aksiyonları almak ve uygulamakla sorumludur.

- Personelimize gerekli eğitim desteği verilerek çevreye olan duyarlılığımız arttırılacak, ulusal ve yerel resmi kuruluşlar, diğer sanayi kuruluşları ve tedarikçiler ile işbirliği sağlanarak çevreyle etkileşime katkı sağlanacaktır.

- Çevreyle ilgili olan çalışmalarımız paydaşlarımızla düzenli olarak paylaşılacak ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulacaktır.